Facebook
poukazpoukaz

O masážním salonu

Masážní salon Gold Harmony SPA se nachází v centru Prahy na Václavském náměstí v Domě Módy. V salonu provádíme klasické, sportovní a relaxační masáže. V nabídce máme masáže aroma- terapeutické, lymfatické i sportovní. Můžete si tedy vybrat, zda máte zájem o masáž jemnější a uvolňující či tvrdší protahovací.

V salonu nabízíme i další přidružené příjemné procedury jako je parafín na ruce nebo parafínový či bahenní zábal.

 

 

MASÁŽE

Relaxační masáž zad a šíje

90 min | 999 kč

Tato masáž odstraňuje únavu a posiluje regeneraci organismu. Odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Napomáhá lepšímu prokrvení a návratu žilní krve a mízy z periferií do oběhového centra. U této masáže se provádějí vydatnější a tvrdší hmaty, které odstraňují nahromaděné únavové látky např. kyselinu mléčnou ve svalech.

Relaxační a regenerační masáž

90 min | 999 kč

Jemná, uklidňující, relaxační masáž těla. U masáže relaxační se doporučuje masáž celého těla. Přináší uvolnění a uklidnění po nadměrném duševním i fyzickém vypětí. Blahodárně působí na celkovou kondici organismu. Uvolňuje svaly a navozuje příjemnou náladu. Jedná se o masáž odstraňující únavu a posilující regeneraci organismu.

Ruční lymfatická masáž – nohy

60 min | 699 kč

Rovněž také nazývaná manuální lymfodrenáž, je detoxikační masáž, při které dochází k zrychlení metabolismu a rychlejšímu odvádění škodlivin a toxinů z těla. Zmírňuje otoky nohou a preventivně působí proti vzniku křečových žil. Působí proti infekčním a bakteriální nemocím a tím zvyšuje imunitní systém. Skvěle relaxuje unavené nohy, vhodné hlavně pro ty co jsou celý den na nohou.

Ruční lymfatická masáž celková

180 min | 1 799 kč

Masáž, která zvyšuje imunitu, pomáhá na celulitidu, otoky nohou, křečové žíly, při revmatismu, migrénách, menstruačních bolestech, pomáhá odtoku škodlivin, detoxikuje a regeneruje. Doporučuje se na pročištění těla po chemoterapiích, těžkých zánětech a infekcích, na pročištění těla před těhotenstvím, při problémech s otěhotněním. Masáž je díky jemným hmatům nebolestivá, příjemná, relaxační, s velmi prospěšným efektem pro zdraví.

Aromaterapeutická olejová masáž

60 min | 899 kč

Masáž je specifickou součástí aromaterapie, a tedy léčby rostlinami. Základem je využití esenciálních olejů. Díky jemným a dlouhým hmatům se tělo pomalu uvolňuje, esenciální oleje pronikají do těla přes pokožku a zároveň jsou vdechovány.
 

Sportovní masáž

60 min | 899 kč

Odstraňuje únavu, uvolňuje namožené svaly, přispívá k rychlé regeneraci po zvýšené fyzické zátěži. Je podobná masáži klasické, zaměřuje se ale především na svaly namáhané při sportovním výkonu, lze použít odlišnou masážní techniku a zvolit rychlejší tempo prováděných masážních hmatů. Je vhodná pro klienty, kteří aktivně sportují a dále pro všechny, kteří mají rádi důraznější masážní techniku.