Facebook
poukazpoukaz

Nabídka masáží

Hloubková olejová masáž 

sklenka prosecca, občerstvení 
 
Délka: 60 minut
 
Cena:  999,-
 

Hloubková masáž zad je účinná terapeutická masáž, zaměřená na uvolnění hlubokých vrstev svalů hlavně kolem páteře, případně v oblasti pletence dolních nebo horních končetin, dle daných potíží. Hloubkové uvolnění a propracování svalstva odstraňuje spasmy a obnovuje přirozenou délku svalových vláken. Využívá se zde nejen tlaku rukou, palců a loktů, ale i další léčebné a masážní techniky. 

 
 

 


Jarní hýčkáni celotělová aroma oil  relaxační

Delka : 120min

Cena: 3999,-

Bio olej e aktuální nabídky 

Masáž dekoltu během masáže 10 minut 

Zábal během masáže  dle výběru bio pohankový polštář- bio levandule 

Pleťová maska dle výběru okurka,zelený čaj, růžový jíl proti vráskám

Miska Jahod pro dva 

Láhev prosecca,káva,čaj,džus

Květina pro dámu


2x jarní hýčkáni ve dvou celotělová aroma oil  relaxační

Delka : 120min

Cena: 4640,-

Bio olej e aktuální nabídky 

Masáž dekoltu během masáže 10 minut 

Zábal během masáže  dle výběru bio pohankový polštář- bio levandule 

Pleťová maska dle výběru okurka,zelený čaj, růžový jíl proti vráskám

Miska Jahod pro dva 

Láhev prosecca,káva,čaj,džus

Květina pro dámu


Rekondiční masáž

Delka : 60min

Cena: 799,-

záda a šíje + nohy nebo ruce

Odstraňuje únavu, uvolňuje namožené svaly a přispívá k jejich rychlé regeneraci po zvýšené fyzické zátěži. Tuto masáž lze pojmout také jako přípravnou masáž, zkvalitňující trénink před sportovním výkonem. V mnohém je podobná masáži klasické, mezi zásadní rozdíly patří zaměření masáže především na svaly a svalové skupiny namáhané při sportovním výkonu, dále lze použít odlišnou masážní techniku a zvolit rychlejší tempo prováděných masážních hmatů. Tento typ masáže je vhodný pro klienty, kteří aktivně sportují a dále pro všechny, kteří mají rádi důraznější masážní techniku.

 


Medová detoxikační masáž

+ medový zábal na chodidla

Delka: 60min

Cena: 760,-

Med je odpradávna zařazován mezi přírodní zázraky – jako pochutina i jako podpůrný léčebný prostředek. Pomáhá při únavě a vyčerpání, jemně prohřívá kůži. Masáž je vhodná při nespavosti, bolestech hlavy, trávicích obtížích, onemocnění kloubu, ale také při rýmě a zánětech dutin. Je také velmi účinna při namožení a bolestech svalů nebo podlitinách.

 


Aromaterapeutická masáž 

Delka: 90min

Cena: 3850,-

Jedná se o jemnou, uklidňující, relaxační masáž těla. Přináší uvolnění a uklidnění po nadměrném duševním i fyzickém vypětí. Blahodárně působí na celkovou kondici organismu. Uvolňuje svaly a navozuje příjemnou náladu. Jedná se o masáž odstraňující únavu a posilující regeneraci organismu.

Zábal dle výběru


Relaxační aroma masáž zad a šíje

Délka: 60min

Cena: 2084,-

Aromamasáž je skvělá na uvolnění svalů prakticky celého těla při běžných potížích a také k relaxaci a uvolnění při dlouhodobém stresu. Využije ji každý, kdo se díky své práci (nebo i koníčkům) cítí dlouhodobě přetížený a fyzicky i psychicky napjatý.


Masáž fascií a měkkých tkání 

Délka: 45 min

Cena: 699,-

je typ masáže měkkých tkání, která zahrnuje natahování a masáže pojivové tkáně nebo fascií. Fascie je část pojiva tkáňového systému, kterému byla v minulosti věnována velmi malá pozornost. Skládá se ze dvou typů vláken: kolagenových buněčných vláken, která jsou velmi tuhá, s malou elasticitou a z elastických vláken, která jsou roztažitelná

 


Segmentová masáž

záda a ruce / nohy a pánev

Délka: 60min

Cena: 899,-

Segmentová reflexní masáž je odvozena z klasické masáže a jedná se o manuální léčebný zásah na povrchu těla, aplikovaný v místech druhotných reflexně vyvolaných změn. Léčebný účinek se dosahuje prostřednictvím nervových spojů. Masáž působí na nervový systém. Používá se zejména při poúrazových a pooperačních stavech, poruchách prokrvení, při funkčních, degenerativních a některých chronických revmatických onemocněních páteře a kloubů.

 


Relaxační aroma masáž

Délka: 60min

Cena: 990,-

Neskutečně příjemná masáž, která využívá pomalých a hlubokých hmatů pro maximální uvolnění svalů. Jemná a vytrvalá práce na svalech Vás ponoří do hluboké relaxace a uvolní i ty nejzatuhlejší svaly. Velikou moc zde mají kvalitní éterické oleje, které do těla přinášejí další účinky. V těle působí ještě 6 - 12 hodin a spouštějí blahodárné detoxikační procesy, proto je dobré po této masáži zůstat co nejvíce v teple a klidu a užívat si její doznívající účinky.

 


Office masáž

Délka: 45 min

Cena: 699,-

Masáž vytvořená na míru dnešnímu způsobu života, kdy vlivem nedostatku pohybu a neustálého sezení dochází k nadměrnému namáhání krčních a ramenních svalů a k nepříjemným bolestem v oblasti bederní páteře. Intenzivní masáž odstraňuje ztuhlost svalů, prokrvuje, předchází bolestem a pomáhá obnovení toku vnitřní energie. Masáž je doplněna o reflexní masáž horních končetin.


Lávové kameny

Délka: 60min

Cena: 990,-

Lávové kameny pomáhají k prohřátí svalů před masáží, jejich použití v průběhu masáže nebo po masáži působí vysoce relaxačně. Masáž ohřátými kameny uvolňuje svalové napětí, příjemným způsobem podporuje látkovou výměnu, reguluje teplotní změny těla, využívá se i při problémech s klouby, bolestech zad, nespavosti, bolestech hlavy, k posilování imunitního systému a dodává klid duši. Masáž s použitím horkých kamenů je tím nejpříjemnějším spojením masáže, stimulace energie a blahodárného působení horkých kamenů. Celý organismus se díky ní nabije novou energií a vitalitou.

Ruční Lymfatická masáž horní části těla

Delka: 60 min

Cena: 699,-

Lymfatická masáž je speciální jemná technika, která podporuje urychlení toku lymfy, přispívá k detoxikaci těla. Je to speciální jemná masážní technika, která ovlivňuje lymfatický systém. Podporuje urychlení toku lymfy a tím urychluje metabolismus. Podporuje detoxikaci těla, urychluje vstřebávání hematomů.


Ruční Lymfatická masáž střední části těla

Delka: 60 min

Cena: 699,-

Působí jako prevence proti žilním a infekčním onemocněním. Terapeut pracuje s kůží a podkožím, nejde do svalových a hlubších struktur těla. Mimo jiné je aktivace lymfatického systému jedním ze základních kroků v úspěšném boji s obezitou a celulitidou, dále při celkové regeneraci organismu a při prevenci mnoha závažných onemocnění. Při pravidelné masáži dochází ke zlepšení biomechanických vlastností svalové tkáně, kloubů a kosterního aparátu. Snižuje se bolestivost kloubů dolních končetin, páteře a pánve, čímž se snižuje pravděpodobnost vzniku artrózy kolenních a kyčelních kloubů.

 


Ruční Lymfatická masáž dolní části těla

Delka: 60 min

Cena: 699,-

Rovněž také nazývaná manuální lymfodrenáž, je detoxikační masáž, při které dochází k zrychlení metabolismu a rychlejšímu odvádění škodlivin a toxinů z těla. Zmírňuje otoky nohou a preventivně pusobí proti vzniku křečových žil. Působí proti infekčním a bakterialní nemocím a tím zvyšuje imunitní systém. Skvěle relaxuje unavené nohy, vhodné hlavně pro ty co jsou celý den na nohou.


Relaxace ve dvou

Délka: 60 min
             

Cena: 2899,-

 

Masáž dle výběr:

Sportovní

Relaxační

Olej na výběr (Kokos, Čokoláda, Aloe vera, Sakura)

Tělový zábal dle výběr: kokos, levandule, herbal

Masáž obličeje

Miska ovoce

Sklenička prosecca, káva nebo čaj


 

Relaxační zážitek pro dva
 
Delka: 90min               
 

Cena: 2899,-

 

Masáž dle výběru:

 

Aroma masáž zad a šíje

Lávové kameny

Relaxační a regenerační

Olej na výběr (Čokoláda, Kokos, Santalové dřevo, Jasmín, Vanilka)

Masáž obličeje

Tělový zábal (mátový, medový)

Sekt, jahody, Růže pro dámu


 

Balíček masáži

elaxační masáž zad a nohou 60 min

Kosmetické ošetření pleti a dekoltu  60 min.

Masáž obličeje a dekoltu

Masáž rukou

Parafín na ruce

Napářka obličeje

Úprava a barvení obočí

Hloubkové čištění  pleti dle typu 

Ošetření pleti  pleťovou maskou dle výběru 

Aplikace séra, pleťového a očního krému

Káva,čaj, sklenka prosecca s jahody 3099,-