Facebook
poukazpoukaz

Nabídka masáží

 
 
Romantický zážitek pro dvě osoby
 
Délka: 60 min             Cena: 1299,-
 
Párová masáž podle výběru:
 
 • Aroma masáž zad a šíje
 • Sportovní masáž
 • Relaxační a regenerační
 • office masáže zad a šíje 
  • Olej na výběr (čokoláda, kokos, santalové dřevo, jasmín, vanilka)
  • Masáž obličeje (10 min.)
  • Zábal podle výběru (mátový, medový)
  • 1x láhev prosecca (0,7 l)
  • Květ pro dámu

 


Orange relax

Délka: 60 min             Cena: 799,-

Aroma masáž zad a šíje

Tělový zábal

Miska Pomerančů

Využívá se v aromaterapii hlavně pro své čisticí schopnosti, které pomáhají léčit lidskou psychiku. Stimuluje činnost lymfatického systému, pomáhá odstraňovat z těla toxiny a zlepšuje cirkulaci krve v pokožce, což napomáhá jejímu lepšímu vzhledu. Pomáhá také předcházet kožním i dalším infekcím.

Zakoupení voucheru
 

Jahodová harmonie
 
Délka: 60 min             Cena: 799,-
 
Relaxační masáž
 
Pleťová maska z čerstvých jahod a medu
 
Miska Jahod
 
Olej je skvělou volbou pro stárnoucí, velmi suchou či poškozenou nebo citlivou pleť, ale také na mastnější pleť z rozšířenými póry. Jahody obsahují komplex vitaminu B, glukózu, karoten a aminokyseliny a také různé antioxidanty. Navrací pleti zdravější a krásnější vzhled.
 
Zakoupení voucheru
 
 

 

Banánové hýčkání

Délka: 60 min             Cena: 799,-

Aroma masáž

Zábal s čerstvých banánů na chodidla

Miska Banánů

Banánový olej má velké množství aktivních látek, které působí protizánětlivě a chrání před oxidačním stresem. Má výtečný vliv na stavbu kolagenu, čímž pomáhá udržet elasticitu pokožky, ale také jí pomůže zpevnit, vyrovnat odstín a dodat celkovou svěžest.

Zakoupení voucheru
 

 

Fresh Avokádová masáž

Délka: 60 min             Cena: 999,-

Relaxační masáž

Pleťová maska z čerstvého Avokáda a medu

Miska ovoce

Avokádo a lidská pokožka si dobře rozumí. Avokádový olej se totiž velmi dobře vstřebává, a do hloubky kůže tak dodává potřebné živiny. Kromě toho kůži hezky vypíná, dodává jí elasticitu, hydratuje ji, změkčuje ztvrdlou kůži, sjednocuje její barvu a má také hojivé a regenerační účinky.

Zakoupení voucheru
 

 

Relaxace ve dvou

Délka: 60 min             Cena: 2899,-

Masáž na výběr: Sportovní, Relaxační

Olej na výběr: Kokos, Čokoláda, Aloe vera, Sakura

Tělový zábal na výběr: kokos, levandule, herbal

Masáž obličeje

Miska ovoce

Sklenička prosecca, káva nebo čaj

Zakoupení voucheru
 

Valentýnské hýčkání 

Delka: 90min

Cena: 899,-

Masáž dle výběru:

Lávové kameny

Sportovní

Aromaterapeutická

Olej na výběr: jahoda, růže, cedrové dřevo, granátové jablko

+ zábal (kokosový, čokoládový)

+ parafín na ruce (levandule, zelený čaj, pomeranč)

Soft drink

Růže pro dámu


 

Sladký Valentýn 

Delka: 60min

Cena: 2157,-

Masáž dle výběru:

Aroma olejová

Klasická zdravotní

Olej na výběr: sladký pomeranč, orchidej, lemongrass, orient, růže

+ pleťová maska ( červený jíl, růže, Arganový olej )

Soft drink, Sklenička sektu, jahody


Valentýnská relaxace pro dva

Delka: 90min

Cena: 2899,-

Masáž dle výběru:

Aroma masáž zad a šíje

Lávové kameny

Relaxační a regenerační

Olej na výběr: Čokoláda, Kokos, Santalové dřevo, Jasmín, Vanilka

+10 min masáž obličeje
+ Zábal: mátový, medový

Sekt, jahody, Růže pro dámu


Ruční Lymfatická masáž horní části těla

Delka: 60 min

Cena: 699,-

Lymfatická masáž je speciální jemná technika, která podporuje urychlení toku lymfy, přispívá k detoxikaci těla. Je to speciální jemná masážní technika, která ovlivňuje lymfatický systém. Podporuje urychlení toku lymfy a tím urychluje metabolismus. Podporuje detoxikaci těla, urychluje vstřebávání hematomů.


 

Ruční Lymfatická masáž střední části těla

Delka: 60 min

Cena: 699,-

Působí jako prevence proti žilním a infekčním onemocněním. Terapeut pracuje s kůží a podkožím, nejde do svalových a hlubších struktur těla. Mimo jiné je aktivace lymfatického systému jedním ze základních kroků v úspěšném boji s obezitou a celulitidou, dále při celkové regeneraci organismu a při prevenci mnoha závažných onemocnění. Při pravidelné masáži dochází ke zlepšení biomechanických vlastností svalové tkáně, kloubů a kosterního aparátu. Snižuje se bolestivost kloubů dolních končetin, páteře a pánve, čímž se snižuje pravděpodobnost vzniku artrózy kolenních a kyčelních kloubů.


 

Ruční Lymfatická masáž dolní části těla

Delka: 60 min

Cena: 699,-

Rovněž také nazývaná manuální lymfodrenáž, je detoxikační masáž, při které dochází k zrychlení metabolismu a rychlejšímu odvádění škodlivin a toxinů z těla. Zmírňuje otoky nohou a preventivně pusobí proti vzniku křečových žil. Působí proti infekčním a bakterialní nemocím a tím zvyšuje imunitní systém. Skvěle relaxuje unavené nohy, vhodné hlavně pro ty co jsou celý den na nohou.


 

Rekondiční masáž

Delka : 60min

Cena: 799,-

záda a šíje + nohy nebo ruce

Odstraňuje únavu, uvolňuje namožené svaly a přispívá k jejich rychlé regeneraci po zvýšené fyzické zátěži. Tuto masáž lze pojmout také jako přípravnou masáž, zkvalitňující trénink před sportovním výkonem. V mnohém je podobná masáži klasické, mezi zásadní rozdíly patří zaměření masáže především na svaly a svalové skupiny namáhané při sportovním výkonu, dále lze použít odlišnou masážní techniku a zvolit rychlejší tempo prováděných masážních hmatů. Tento typ masáže je vhodný pro klienty, kteří aktivně sportují a dále pro všechny, kteří mají rádi důraznější masážní techniku.


 

 

Medová detoxikační masáž

+ medový zábal na chodidla

Delka: 60min

Cena: 760,-

Med je odpradávna zařazován mezi přírodní zázraky – jako pochutina i jako podpůrný léčebný prostředek. Pomáhá při únavě a vyčerpání, jemně prohřívá kůži. Masáž je vhodná při nespavosti, bolestech hlavy, trávicích obtížích, onemocnění kloubu, ale také při rýmě a zánětech dutin. Je také velmi účinna při namožení a bolestech svalů nebo podlitinách.


Aromaterapeutická masáž 

Delka: 90min

Cena: 3850,-

Jedná se o jemnou, uklidňující, relaxační masáž těla. Přináší uvolnění a uklidnění po nadměrném duševním i fyzickém vypětí. Blahodárně působí na celkovou kondici organismu. Uvolňuje svaly a navozuje příjemnou náladu. Jedná se o masáž odstraňující únavu a posilující regeneraci organismu.

Zábal dle výběru


 

Párová masáž

Délka : 60min

Cena: 1399,-

pro ženu  + pleťová maska (dle výběru) pro muže + zábal (dle výběru)

Vychutnejte si společně uvolňující ošetření v luxusní relaxační místnosti. Objevte ve dvou svět fyzické a duševní pohody, kde je vaše já na první místě.

 


 

Beauty day

Délka: 90min

Cena: 1199,- 

Aroma olejová masáž

+ masáž obličeje 

pleťová maska (dle výběru)

+ zábal (dle výběru)                                                                                                                                                                                                         

soft drink (voda nebo džus)                                                

 


Relaxační aroma masáž zad a šíje

Délka: 60min

Cena: 2084,-

Aromamasáž je skvělá na uvolnění svalů prakticky celého těla při běžných potížích a také k relaxaci a uvolnění při dlouhodobém stresu. Využije ji každý, kdo se díky své práci (nebo i koníčkům) cítí dlouhodobě přetížený a fyzicky i psychicky napjatý.

 

 


 

Masáž fascií a měkkých tkání 

Délka: 45 min

Cena: 699,-

je typ masáže měkkých tkání, která zahrnuje natahování a masáže pojivové tkáně nebo fascií. Fascie je část pojiva tkáňového systému, kterému byla v minulosti věnována velmi malá pozornost. Skládá se ze dvou typů vláken: kolagenových buněčných vláken, která jsou velmi tuhá, s malou elasticitou a z elastických vláken, která jsou roztažitelná

 

 


 

Segmentová masáž

záda a ruce / nohy a pánev

Délka: 60min

Cena: 899,-

Segmentová reflexní masáž je odvozena z klasické masáže a jedná se o manuální léčebný zásah na povrchu těla, aplikovaný v místech druhotných reflexně vyvolaných změn. Léčebný účinek se dosahuje prostřednictvím nervových spojů. Masáž působí na nervový systém. Používá se zejména při poúrazových a pooperačních stavech, poruchách prokrvení, při funkčních, degenerativních a některých chronických revmatických onemocněních páteře a kloubů.


Relaxační aroma masáž

Délka: 60min

Cena: 990,-

Neskutečně příjemná masáž, která využívá pomalých a hlubokých hmatů pro maximální uvolnění svalů. Jemná a vytrvalá práce na svalech Vás ponoří do hluboké relaxace a uvolní i ty nejzatuhlejší svaly. Velikou moc zde mají kvalitní éterické oleje, které do těla přinášejí další účinky. V těle působí ještě 6 - 12 hodin a spouštějí blahodárné detoxikační procesy, proto je dobré po této masáži zůstat co nejvíce v teple a klidu a užívat si její doznívající účinky.

 


Office masáž

Délka: 45 min

Cena: 699,-

Masáž vytvořená na míru dnešnímu způsobu života, kdy vlivem nedostatku pohybu a neustálého sezení dochází k nadměrnému namáhání krčních a ramenních svalů a k nepříjemným bolestem v oblasti bederní páteře. Intenzivní masáž odstraňuje ztuhlost svalů, prokrvuje, předchází bolestem a pomáhá obnovení toku vnitřní energie. Masáž je doplněna o reflexní masáž horních končetin.

 


Lávové kameny

Délka: 60min

Cena: 990,-

 Lávové kameny pomáhají k prohřátí svalů před masáží, jejich použití v průběhu masáže nebo po masáži působí vysoce relaxačně. Masáž ohřátými kameny uvolňuje svalové napětí, příjemným způsobem podporuje látkovou výměnu, reguluje teplotní změny těla, využívá se i při problémech s kloubybolestech zadnespavostibolestech hlavy, k posilování imunitního systému a dodává klid duši. Masáž s použitím horkých kamenů je tím nejpříjemnějším spojením masáže, stimulace energie a blahodárného působení horkých kamenů. Celý organismus se díky ní nabije novou energií a vitalitou.

 


Tandemová masáž

ruce nebo nohy

Délka: 45min

Cena: 1299,-

Masáž dvěma maséry je luxusní prožitek, díky kterému se budete cítit o mnoho lépe. Oba maséři jsou samozřejmě dokonale sehraní, připravte se tedy na doslova lahodu pro vaše tělo i duši. Garantujeme vám, že si z této masáže odnesete nejen neopakovatelný zážitek, ale i hřejivý pocit

 


Lomi lomi

Délka: 90min

Cena: 950,-

Havajská masáž a její cíl je dokonalá relaxace, pocit klidu a pohody spolu s uvolněním svalového napětí. Je vhodná zejména při stresu, kdy jsou svaly napjaté tak, že normální, klasická masáž by byla příliš bolestivá. Havajská masáž v takových případech naopak dokáže pravé zázraky – pomalými plošnými hmaty Vás ukolébá ke spánku, abyste se pak mohli probudit a cítit se jako znovuzrozeni.


Pleťové masky

Délka: 10-15 min

Cena: 150,-

Pleťové masky mají koncentrované složení. Díky tomu je jejich péče o pleť opravdu intenzívní a účinky okamžité. Správně zvolená maska pleť dokonale čistí, rozjasňuje, vyhlazuje a dodává jí potřebnou hydrataci a výživné látky

Na výběr: Červený jíl, Vulkanický jíl, Růžový jíl, Arganový Olej, Okurka, Zelený čaj, Růže

 


Zábal

Delka: 15min

Cena: 150,-

Příjemně teplá procedura, která hýčká nejen pokožku. To je termoterapie pomocí parafínových zábalů. Díky přidaným olejům a vůním jsou ideální pro relaxaci mysli a uvolnění celého těla.

Na výběr: Rašelinový, Medový, Levandulový, Čokoládový, Kokosový, Konopný, Mátový, Herbalový

 


Parafínový zábal na ruce

Délka: 15min

Cena: 199,-

Parafínové zábaly na ruce jsou blahodárnou procedurou, která kombinuje jak zdravotní tak i estetické účinky, a jsou účinné již od první aplikace.

Účinky: zlepšují prokrvení pokožky, uvolňují svaly a klouby, vypínají a zjemňují pokožku, zanechávají ruce hladké a odpočinuté, příjemně prohřívají pokožku, vyživují a zpevňují nehty.

Na výběr: Broskev, Zelený čaj, Levandule, Aloe vera, Orchidej, Máta, Pomeranč a další.