Facebook
poukazpoukaz

Sezónní masáže

 

Pina colada

Délka: 60 min             
 
Cena: 899,-
 
Olej pina colada

Pleťová maska z čerstvého Avokáda a medu

drink po masáži pina colada alkoholické,nealkoholické.

Pina Colada je speciální masáž, která využívá hydratační kokosový a ananasový olej. Ananasový olej díky enzymu nazývaný bromelin štěpí tukové buňky, podporuje spalování a zrychluje metabolismus. Kokosový olej vyživuje pokožku do hloubky a zanechává pleť jemnou a hebkou. Masáž propojuje uvolňovací olejovou techniku a akupresurní masáž, která je zaměřená především na uvolnění nohou, zádového svalstva a šíje. .

 

Banánová masáž
 
Délka: 60 min             
 
Cena: 899,-
 
Olej banánový

Po masáži miska banánů

Blahodárný vliv masáže na lidské tělo je znám už tisíce let. Nechte se i vy hýčkat příjemnou masáží s omamnou vůní banánu. Čeká vás příjemných 60 minut odpočinku při svíčkách a relaxační hudbě.Dle potřeb a přání klienta přizpůsobíme sílu hmatů. Masáž je vhodná pro muže i ženy všech věkových kategorií, obzvláště pak pro osoby trpící bolestmi zad, šíje, krční páteře, hlavy, častými migrénami. Přijďte se nechat hýčkat a při tom ulevit vaším zádům od bolesti.

 

 
Fresh Avokádová masáž
 
Délka: 60 min             
 
Cena: 999,-
 
Relaxační masáž

Pleťová maska z čerstvého Avokáda a medu

Miska ovoce

Avokádo a lidská pokožka si dobře rozumí. Avokádový olej se totiž velmi dobře vstřebává, a do hloubky kůže tak dodává potřebné živiny. Kromě toho kůži hezky vypíná, dodává jí elasticitu, hydratuje ji, změkčuje ztvrdlou kůži, sjednocuje její barvu a má také hojivé a regenerační účinky.